© Lohmann Polska Sp. z o.o.

© Lohmann Polska Sp. z o.o.


Navigation


Inhalt // Content


Witamy na stronie Lohmann Polska!

Firma Lohmann oferuje zaawansowane technologie połączeń klejowych — dwustronne taśmy klejące, folie transferowe oraz systemy klejów reaktywnych.

 
Chociaż produkty firmy Lohmann nie są eksponowane, może je znaleźć niemal wszędzie. Dzieje się tak dlatego, że w przemyśle coraz częściej stosuje się substancje klejące. Zalety technologii klejenia są oczywiste. Jest ona lekka, czysta, a przede wszystkim bezpieczna. Dzięki dużej przyczepności poszczególne elementy są łączone wydajnie, optymalnie oraz z niespotykaną do tej pory dokładnością. „The Bonding Engineers” są kompetentnymi partnerami na każdym etapie — od produkcji odpowiedniego kleju aż do integracji w procesach produkcyjnych: rozpoczynając od określenia specyfikacji połączenia, poprzez przygotowanie produktów na indywidualne zamówienie i kończąc na stworzeniu innowacyjnego połączenia klejowego. Firma Lohmann Tape Group zatrudnia inżynierów w całym łańcuchu wartości i oferuje rozwiązania dostosowane do potrzeb klientów.

Firma Lohmann to międzynarodowe przedsiębiorstwo, od 2004 roku działające także na rynku polskim, w krajach bałtyckich i na Białorusi. Firma Lohmann Polska stała się w tym regionie jednym z kluczowych dostawców rozwiązań dla przemysłu motoryzacyjnego, budowlanego, fotowoltaicznego i branży dóbr konsumpcyjnych. Wysoko wykwalifikowani pracownicy świadczą usługi pomocy technicznej wielu klientom w Polsce oraz we wschodnich krajach sąsiedzkich.

 

Lohmann Image-Movie

Wiadomości

Imprezy

Data
Nazwa wydarzenia
Miasto

 

  • 0811_Webseite_Stretcher_TheBondingEngineers_400x125_alle Sprachen

  • 0811_Webseite_Stretcher_Klebelösungen_Homepage_400x125_polnisch

  • 0811_Webseite_Stretcher_Headquarters_Homepage_400x125_polnisch

  • 0811_Webseite_Stretcher_Downloads_Homepage_400x125_polnisch

  • 0811_Webseite_Stretcher_Worldwide_Homepage_400x125_polnisch

Fusszeile // footer